slider
 • پکیج بوتان بیتا
 • پکیج بوتان
 • پکیج بوتان با گارانتی
 • پکیج ایرانرادیاتور
 • پکیج ایران رادیاتور
 • رادیاتور پنلی آلومینیومی
 • حوله خشک کن

سوالات متداول درباره پکیج دیواری

در اینجا تلاش کردیم چنتا از سوالات متداول مشتریان درباره پکیج دیواری ، رادیاتورهای پنلی آلومینیومی را پاسخ بدیم ، همچنین اطلاعاتی باشد برای شما مشتریان عزیز.

چرا پکیج دیواری

پکیج دیواری خیال همه را از مصرف آب و گاز راحت کرده، خود شما می توانید برای تابستان و زمستان آن را تنظیم کنید، که دیگر نیاز به موتور خانه ها نداشته باشید. به طور کلی موتور خانه ها برای تمام واحد های ساختمان بوده، معمولا توسط یک نفر تنظیم می شوند. اما با پکیج دیواری تمام تنظیمات بدست خود شما انجام پذیر است، مثلا اگر آب زیادی داغ بود آن را کم و بلعکس زیاد می کنید. همچنین گرمی خانه در زمستان را هم به راحتی می توانید مدیریت کنید.

بطور کلی پکیج دیوار نسبت به آبگرمکن های استوانه ای ، موتور خانه ها نصب اسانی دارند. حتی با امکاناتی یکسان و حتی بیشتر، برای تک تک واحد ها و یا خانه ی ویلایی قابل نصب هی باشند.

چرا پکیج دیواری به جای بخاری گازی

هر سال بخاری گازی بدلیل نصب غلط و یا گرفتگی لوله ی خروجی دود، جان افراد زیادی را میگیرد.

نصب و راه اندازی بخاری در فصل سرما، اتصال شلنگ گاز و اطمینان از نداشتن نشتی، اتصال لوله بخاری و جمع کردن در فصل گرما، دوباره نصب و راه اندازی در فصل سرما دردسر های زیادی دارد.

با پکیج دیواری و رادیاتورهای پنلی آلومینیوم دیگر نیاز به دردسرهای بالا ندارید، به راحتی با انجام چند تنظیم ساده و فقط هواگیری رادیاتورهای پنلی که بسیار ساده هم بوده، خودتان می توانید به سادگی انجام بدهید. شما را از دردسرهای بالا رها می کند.

چه پکیج دیواری بخریم

سوالی که بیشتر مشتریان دارند، خرید کدام پکیج دیواری بهتر است؟ بعضی خوداز طریق اینترنت تحقیق می کنند و بعضی با کارشناسان متخصص مشورت می کنند و گاها به نتیجه میرسند، بعضی مواقع نتیجه گیری حتی سخت تر هم می شود.

ما هر دو کارشناس و اطلاعات داخل سایت را تا آنجایی که بتوانیم در اختیار شما می گذاریم.

قیمت پکیج دیواری

از نظر من قیمت باید آخرین گزینه در ذهن مشتری باشد، اما برخی دوستان اولین گزینه را قیمت در نظر می گیرند. این موضوع بسته به سلیقه شما دارد و من به شخصه تلاش می کنم، نظر شما را اول به گزینه های دیگر متوجه کنم.

یک پکیج دیواری باید توانایی پوشش کل خانه شما را داشته باشد. متراژ خانه یک ملاک بزرگ برای خرید پکیج مناسب به حساب میاد که با تماس با کارشناسان ما می توانید از پکیج مناسب با خبر بشوید.

ظرفیت پکیج دیواری

بطور کلی 3 ظرفیت پکیج دیواری وجود دارد 24000 ، 28000 ، 36000

 • برای خانه های متراژ کمتر از 140 ظرفیت 24000 مناسب است
 • خانه های بین 140 متر تا 240 متر 28000 پیشنهاد می شود
 • خانه های بیش از 280 متر تا 350 متر ظرفیت 36000 مناسب است

متراژ و ظرفیت ها بنظور انتخاب بهتر شما خریدارن گذاشته شده.